GPS zariadenia

GPS zariadenia sa skladá z hardvérovej jednotky vo vozidle (GPS lokátor), ktorá udáva polohu zariadenia a SIM karty, ktorá umožňuje jeho napojenie na náš systém.

Do vozidla sa namontuje asi za jednu hodinu a je možné ho umiestniť pod palubnú dosku alebo pod zadné sklo. Existencia prístroja vo vozidle nedá len pohľadom odhaliť.

GPS LOKÁTOR DO VOZIDLA OBSAHUJE

 

  • GPS a GSM jednotku (pre zistenie polohy vozidla a pre prenos dát)
  • SIM kartu - už vloženú v jednotke
  • Kabeláž pre pripojenie k elektronike vozidla
  • Návody a potrebné dokumenty v slovenskom jazyku

 

 

 

Naše lokátory sú vyrábané v Českej republike priamo našou firmou!

Funkčnosť všetkých lokátorov podrobne kontrolujeme priamo v našej spoločnosti. Dbáme na prvotriednu kvalitu, preto sa naše prístroje presnosťou vyhľadávania aj životnosťou zásadne líšia od výrobkov z čínskych súčiastok, dostupných na slovenskom trhu.

 

 

Pre sledovanie osobných vozidiel ponúkame tri produktové balíčky

Strážca BASIC Strážca STANDARD Strážca EXCLUSIVE
Základný model umožňujúci sledovanie a zobrazene polohy cez SMS Oproti BASIC umožňuje sledovanie v reálnom čase na mape, históriu trás, elektronickú knihu jázd a ďalšie... Oproti STANDARD obsahuje záložnú batériu na 24 hodín prevádzky a SMS upozornenie na odpojenie autobatérie
Detail BASIC Detail STANDARD Detail EXCLUSIVE

 

 

UŠETRITE NA HAVARIJNOM POISTENÍ

Naše zariadenia sú schválené Ministerstvom dopravy a homologovaná pre cestnú prevádzku a v prípade inštalácie do auta môžete u existujúceho alebo u bodoucího poistenie využiť zľavu pre vozidlá so satelitným sledovaním! Zľava na poistnom sa pohybuje od 4 do 12%.

AKO JE TO S INŠTALÁCIOU?

Inštalácia je veľmi jednoduchá (stačí pripojiť na 12V) a vďaka našim návodom je ľahko zvládnuteľná. Môžete tiež využiť profesionálnu inštaláciu v našom autorizovanom servise v Prahe alebo využiť každý servis Vašej značky automobilu po celej SR, keď celková práca sa zmestí do 1 hodiny a cena podľa tarifu autoservisu vychádza na (20 - 40 €).

 

MONTÁŽ AJ DO AUTOZAPALOVAČA BEZ INŠTALÁCIA!

Pokiaľ chcete GPS lokátor prenášať medzi viacerými autami a potrebujete ho mať neustále k dispozícii alebo sa Vám nechce ho inštalovať, môžete využiť našu redukcie do autozapaľovača za 15 €, vďaka ktorej jednoducho zapojíte lokátor do autozapaľovača a môžete ihneď sledovať jeho polohu.

 

 

Máte dotaz?

Prečítajte si často kladené otázky alebo nás kontaktujte.

DEMO systému?

Chcete vidieť, ako náš systém funguje? Vyskúšajte demoverziu systému.